תוכנה לשדכנים של מקודשת

 • מהי תוכנה לשדכנים "מקודשת"? ולמה זה נחוץ לכל שדכן?

 • מה התוכנה לשדכנים יודעת לעשות?
 • האם התוכנה היא שיתופית?

 • לכל לקוח יש גישה למאגר הענק בתוכנה?
 • כיצד אני שומר על הלקוחות שלי?

 • אני מתחיל במחשבים, האם תוכנת ניהול לשדכנים זו יכולה להתאים לי?
 • האם התוכנה גובה דמי תיווך לשדכנים?

 • כיצד אני ממנף את הזמן ע"י התוכנה לשדכנים?
 • כיצד עובד הכנסה פסיבית במקודשת?
 • כיצד אני יכול להתחבר לתוכנה לשדכנים של מקודשת?


 • מהי תוכנה לשדכנים "מקודשת"? ולמה זה נחוץ לכל שדכן?

  מקודשת זוהי תוכנת ניהול לשדכנים שפותחה במיוחד לצרכי השדכנים לכלל המגזרים שומרי התורה,לתוכנה לניהול שדכנים של מקודשת יש ארגז כלים עשיר במיוחד להציע לשדכן שחלקו יפורט להלן.

  התוכנה לשדכנים תעזור לכם לנהל את עסק השידוכים שלכם, בצורה יעילה יותר וכך תוכלו לחסוך זמן רב, לעבוד בצורה מסודרת יותר, לסגור יותר שידוכים, לדעת מה קורה עם כל לקוח, ולא לשכוח או לאבד לקוחות ואף להעניק ללקוחות שלכם יותר הצעות רלוונטיות, ועוד כלים נוספים.

  בנוסף התוכנה לשדכנים מונעת פגישות מיותרות בין לקוחות אודות דפי ההרשמה המורחבים שעוזרים ללקוח לחשוב גם על פרטים נוספים שלא העלה על דעתו.

  היתרון הגדול בתוכנה הוא שיתוף מאגר לקוחות בין השדכנים בצורה ששומרת לכל שדכן על בלעדיות הלקוחות ,הדבר הופך את מקודשת למאגר השידוכים הגדול ביותר, וכל לקוח מקבל מקסימום הצעות שידוך.

  התוכנה לשדכנים של מקודשת יצרה מגעל עסקי שגורם לכולם להרוויח, על ידי גביה של תשלום חודשי מלקוחות מנויים, מקודשת מפרישה 10 ₪ מכול מנוי מידי חודש! דבר שמאפשר לשדכן לראות רווחים על העבודה הקשה והזמן הרב שהוא משקיע גם ללא הצלחה להתאים שידוך, ומאידך, זהו תמריץ לשדכן להשקיע יותר בלקוחותיו שמחויב אליהם יותר , וכך גם הלקוחות מרווחים שהם מקבלים טיפול מסור אישי ואחראי יותר.  מחיר מיוחד לרגל הפתיחה 29.90 ש"ח בלבד לחודש + לקוחות ללא הגבלה  מה התוכנה לשדכנים יודעת לעשות?

  צוות מקודשת הכין עבורכם דפי הרשמה מעוצבים ומפורטים במיוחד לאחר ניסיון גדול בתחום, שמתאים לכל גווני האוכלוסייה, טפסים קלים למילוי ולהרשמה מהירה.

  את הטפסים ניתן לשלוח בתכונה לשדכנים ללקוחות גם ע"י דואר אלקטרוני בטופס מקוון במיוחד לכל לקוח ולקוח.


  בתוכנה לניהול שדכנים מוצגים לקוחות הממוין לפי גברים ונשים.

  לכל לקוח יש תיק אישי שבו כתוב את כל פרטי הלקוח שמילא בטופס ההרשמה, כגון: מה הוא מחפש, תמונה של הלקוח (רק גברים), ההיסטוריה של הלקוח, עם מי הוא נפגש, הערות שהשדכן רשם עליו, האם הוא קבע פגישה, האם צריך לחזור אליו ועוד פרטים נוספים.  יוצרים התאמות בקלות בתוכנה לשדכנים של מקודשת

  לכל לקוח יש בתיק האישי שלו לשונית מיוחדת הנקראת "התאם שידוך" שבה התוכנה יודעת למצוא התאמות רלוונטיות עבור הלקוח מתוך המאגר הרחב של כל הלקוחות שרשומים בתוכנה (אף של שדכנים אחרים), וכך הלקוח שלי זוכה ביותר אפשרויות שידוך רלוונטיות.

  ממשק ההתאמות בתוכה לשדכנים של מקודשת פותח במשך מספר שנים במיוחד לתוכנה מקודשת וייחודי לה.

  התוכנה יודעת לכוון את השדכן על פי הנתונים שהלקוח מילא, ולמצוא לו את השידוך הקרוב ביותר לחיפוש שלו.

  בתוכנה לשדכנים מוצג תוצאות ההתאמה גם לפי אחוזים כדי לבחור בשידוך עם אחוז ההתאמה הגדול ביותר.

  בתוכנה יש דף פירוט על כל מועמד של הלקוח באלו קריטריונים הוא מתאים, באלו לא משנה לו- לא פוסל, ובאלו קריטריונים הוא פוסל ולא מוכן להיפגש בגינם.

  בנוסף גם, ממשק תזכורות ידידותי, שבו השדכן יכול לכתוב לו תזכורות על הלקוח במידה וצריך לחזור אליו או לפקח על תהליך השידוכים שלו.

  "ממשק העבודה" של התוכנה לשדכנים של מקודשת פותח במיוחד ומורה לשדכן באלו לקוחות הוא צריך לטפל קודם, ממשק חשוב במיוחד על מנת שלא נשכח אף לקוח בדרך.

  ממשק חיפוש המאפשר איתור קל ויעיל של לקוח מסוים, החיפוש גם לפי שם ומשפחה או מספר טלפון.

  בנוסף ישנו גם דף עדכונים המראה לי הפעולות בתוכנה הקשורות ללקוחות האישיים שלי.

  תוכנה הודעות לשאלת שאלות, קבלת מענה בכל עניין, ואף בקשות לייעול ושיפור התוכנה.

  דף מעקב אחרי לקוחות שסגרו וורטים (גם לגביית תשלום דמי התיווך) ,סטטיסטיקות של המאגר שלי מודעות פרסום מעוצבות לפרסם את העסק , טפסים חשובים כמו טפסי הרשמה ועוד אפשרויות רבות.  אז בעצם מקודשת זה תוכנה ניהול מקצועית שמיועדת לשדכנים רציניים שרוצים תוצאות?

  נכון, התוכנה פותחה במיוחד למטרה הזאת, ולא רק, התוכנה היא גם ממשק שיתופי, שבו היא משתפת את כל המאגרים של השדכנים השונים ועל ידי זה לכל לקוח מתווסף עוד אפשרויות רבות ומגוונות לשידוך מעבר לאפשרויות שהשדכן האישי שלו יכול להציע לו.  האם לכל לקוח פתוח המאגר הרחב ולא רק המצומצם של השדכן שרשם אותו?

  כל לקוח יכול לקבל אפשרות לקבל התאמות שידוכים מכל המאגר הרחב של התוכנה (הכולל את המאגר של כל השדכנים שרשומים לתוכנה) ע"י שהוא נרשם כמנוי בתוכנה ללא התחייבות בעלות 28 ₪ לחודש בלבד.

  (ומקבל בתמורה פוטנציאל של קבלת עשרות הצעות שידוכים רלוונטיות).

  לקוח שאינו מנוי בתוכנה, אפשרות התאמות השידוכים שלו מוגבלת מאוד, כך שהוא לא יוכל להשתדך עם לקוחות של שדכנים אלא עם הלקוחות האישיים של השדכן שרשם אותו.

  לכן חשוב לדאוג לכל הלקוחות ולהסביר להם את חשיבות ההרשמה למנוי ב"מקודשת".  כיוון שתוכנת השדכנים הינה שיתופית, האם יתכן ששדכן אחר יקח לי לקוחות?

  כל לקוח שנרשם בתוכנה, התוכנה מייחסת לו את השדכן שצירף אותו לתוכנה והוא רשום בשייכות אליו, בנוסף לעוד מספר פעולות שהתוכנה עושה על מנת להבטיח ככל הניתן ששום לקוח לא "נגנב", כך מקודשת שומרת לך על הלקוחות עם כל הקרדיט רק לך.

  ועל כן צריך השדכן לדעת שייתכן ויש לקוחות שרשומים אצלו בפנקסים שהם רשומים גם אצל שדכנים אחרים, לכן אם הוא הקדים ורשם אותם לתוכנה הזכויות בלקוחות אלו שמורות לטובתו.

  מהרו לרשום שלא תאבדו לקוחות!  אני מתחיל במחשבים, האם תוכנת ניהול לשדכנים זו יכולה להתאים לי?

  מקודשת פותחה בסביבת עבודה של דפדפן, מאוד ידידותית, נוחה וקלה לשימוש, וגם מלווה בהסברים קצרים שבקלות אפשר ללמוד איך לעבוד איתה.

  במידה ויש שאלות נוספות או תקלות, ישנם מספר אופנים העומדים לשירותכם:

  א. מדריכים המסבירים פעולות הכרחיות בתוכנה.

  ב. אפשרות לשאלות בדוא"ל M0556702506@gmail.com ונציג יחזור אליכם.

  ג. מידע נוסף ניתן לקבל באתר התוכנה: www.mekudeshet.co.il

  ד. סרטוני הדרכה המלווים כל צעד בתוכנה (בהמשך).  האם דמי התיווך של השידוך מגיעים לשדכן שרשם אותו בלבד?

  אכן, מקודשת אינה מתערבת בגביית דמי השידוך או לחלופין היא אינה גובה דמי שידוך מהשדכנים על "סגירות" שנעשו מתוך המאגר של השדכן.

  אולם כאשר לקוח של השדכן א' שאינו מנוי בתוכנה, השתדך עם לקוחה של שדכן ב' שהיא כן מנויה בתוכנה , אזי שדכן ב' יקבל 100% מדמי התיווך שהוא סגר עם הלקוחה שלו, אך שדכן א' , מכיוון שהלקוח שלו לא היה מנוי והוא סגר דרך המאגר החיצוני (ולא האישי של השדכן) , עליו לשלם 299 ₪ דמי תיווך לתוכנה.

  (השדכן יכול לבחור אם להוציא את דמי התיווך הנוספים מהלקוח- כאשר הוא צריך ליידע אותו לפני הצעת השידוך, או שהוא מקזז את דמי התיווך מסך דמי התיווך שיקבל מהלקוח)


  יכול להיות שארשום לקוח לתוכנה, והוא ייסגר על ידי שדכן אחר, ואני אקבל את דמי התיווך?

  בתוכנה יש אפשרות לכל שדכן לבחור אם הוא מעוניין שמספרי הטלפונים של הלקוחות שלו ייחשפו לשדכנים אחרים שהלקוח שלו נמצא מתאים ללקוחות שלהם, ואז ייתכן שאכן "יעשו לו את העבודה" והוא יקבל את דמי התיווך.

  במידה ושדכן א' מעוניין לצפות במספר פלאפון של לקוח של שדכן ב', שדכן ב' יקבל עדכון על כך בדף עידכונים.

  האפשרות הנוספת היא שמספרי הטלפונים לא יוצגו בכרטיס הלקוח של השדכן, וכדי להציע ללקוח הצעה צריך להתקשר לשדכן עצמו, שהכול יעבור דרכו. (אפשרות זאת היא ברירת מחדל)  לקוח שלי שהוא מנוי בתוכנה מעוניין להפסיק את המנוי, כיצד?

  כאשר לקוח רוצה להפסיק מנוי, השדכן שלו נכנס לתוכנה ומעדכן את הפעולה בכרטיס הלקוח ("הפסק מנוי"), פעולה זו עוברת לטיפול מיידי של צוות מקודשת, ושם מעדכנים את הפעולה, יהיה ניתן ליראות כאשר הפעולה עודכנה גם בדף "עדכונים אחרונים" בתוכנה.

  בכל מקרה ,לקוח לא יחויב מעת הבקשה להפסקת המנוי, במידה ויתחייב כבר, יהיה זכאי לבקש החזר על חודש זה.  זה נכון שיש אפשרות גם להיות שותף במקודשת וליהנות מהכנסה פסיבית?

  "הכנסה פסיבית" היא מקור הכנסה כספית שאינו כרוך בעבודה שלנו, בזמן שלנו, ביגיעת כפינו.

  קל לדמיין את הסיטואציה שבה אנחנו יושבים בכולל ולומדים ,עוזרים במטלות הבית ומקדישים זמן לילדים, קוראים ספר משובח, או כותבים מאמרים, בשעה שנכנסים כספים לחשבון הבנק שלנו שמאפשרים לנו לחיות ברמת החיים שבחרנו לנו.

  במקודשת זה אפשרי! הכנסה פסיבית ב"מקודשת"!


  מחיר מיוחד לרגל הפתיחה 29.90 ש"ח בלבד לחודש + לקוחות ללא הגבלה


  ואוו! אני רוצה להצטרף לתוכנה לשדכנים של מקודשת , מה צריך לעשות?

  התקשר עכשיו 073-3746835

  וצוות מקודשת ילווה אותך לאורך כל הדרך!

  או צור קשר כעט ונציג שלנו יחזור אליך

  + =
  "כל מי שיש בידו אפשרות לעזור לקרוביו וידידיו להציע להם שידוך הגון, מצוה רבה היא, ומעלתו גדולה מאד." (ילקוט יוסף, חופה וקידושין עמוד נד)

  שתזכו להיות שליחים טובים!


  בהצלחה!